KALPLİ KOLYE
Kalpli Kolye Modelleri
Kalpli Kolye Çeşitleri
Kalpli Kolye Resimleri
Kalpli Kolye Fiyatları
Kalpli Kolye Ucu
Kalp Kolye
Kalpli Kolye
Kalpli Kolye Gümüş
Kalpli Yüzük
Kalpli Alyans
 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

İade ve Garanti Şartları

kalplikolye.com adresinden alışveriş yapan müşteriler aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır:

1. Almış olduğunuz ürünler üzerinde herhangi bir tahribat gerçekleştirilmediği ve kullanılmadığı takdirde teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük sure içerisinde teslim aldığınız şekliyle iade edebilirsiniz. İade kargonuzun içinde; ürün, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir dilekçe bulunmalıdır. Buna ilaveten, ürünün orjinal kutusunun, ambalajının ve aksesuarlarının tam ve hasarsız olması gerekmektedir.

2. Tahribata uğramış ya da ojjinal ambalajı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler kalplikolye.com tarafından hiç bir şekilde kabul edilmez ve iadesi yapılmaz.

3. Yukarıda ifade edilen şartlara uygun ürün iadelerinde, kargo bedeli müşteri tarafından ödenecektir.

4. İade şartlarına uygun olarak tarafımıza ulaştırılan ürünlerin bedelinin iadesi, ürünün kalplikolye.com tarafından teslim alındığı gün işleme konulur. En çok 15 işgünü iade hesabınıza aktarılır.

5. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğu unutulmamalıdır.

Sipariş ve Teslimat Şartları

1. Siparişleriniz, ödemeyi takip eden gün içerisinde kargoya verilir. Cuma günü saat 16:00’ dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Özel üretim ürünlerde ve ölçünüze uygun yüzük üretiminde 3-7 günlük bir teslim süresi geçebilir. Konuyla ilgili bilgi almak için 0507 919 96 67 nolu telefondan müşteri temsilcinizle görüşmeniz veya info@kalplikolye.com adresine e.mail göndererek irtibata geçmeniz gerekmektedir.

2. Sipariş verildikten sonra kargo şekline bağlı olarak İstanbul içine ortalama 1-3 iş günü, İstanbul dışına ortalama 2-7 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

3. Siparişiniz belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir.Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak belirtiniz. Sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

4. Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.


Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Hizmetleri | Bize Ulaşın
Kalpli Kolye Modelleri | Kalpli Kolye Resimleri | Kalpli Kolye Çeşitleri | Kalpli Kolye Fiyatları | Kalpli Kolye Ucu | Gümüş Kolye